Derman Garlic – Sarımsak Tedarik Firmaları – Soyulmuş Sarımsak

Sponsorlu

YÜKSEL YAVUZER GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TARAFINDAN KURULAN DERMAN GARLİC TESİSİ 2021 YILINDA ÇALIŞMA FALİYETLERİNE BAŞLAMIŞIR. DERMAN GARLİC AİLESİ KISA SÜREDE BÖLGE PAZARINA KENDİNİ KANITLAMIŞ ÜRÜNLERİ İLE DÜNYA PAZARINA AÇILMAYI HEDEFLEMİŞTİR. DERMAN GARLİC AİLESİ FİKİRLERİ VE ÇALIŞMALARI ÜLKEMİZE KATKI SAĞLAMAKTADIR .

Sarımsak Nedir?

Antibiyotik özellikleri bulunan bu şifalı bitki ayrıca antiviral, antifungal ve antiparazitik etkiye sahiptir. Bu nedenle başta grip, nezle, astım olmak üzere, öksürük, bronşit, bademcik, romatizma ve eklemlere iyi geldiği bilimsel çalışmalar ile kanıtlanmıştır. Sarımsağın içerdiği besinler ve vitaminler Sarımsak yüksek miktarda manganez ve B6 ve C vitamini, bakır, selenyum, fosfor ve B1 ve kalsiyum içerir. Antioksidan ve iltihap karşıtı etkisi ile bilinen flavonoid bileşikleri ve amino asitler içermektedir. Sarımsağın pek çok yararı bir kükürt bileşiği olan Allisin (sarımsağa koku ve lezzet veren) maddesinden kaynaklanmaktadır.

MİSYON

DERMAN GARLİC 2021 YILINDA GÜNEYDOĞU VE DOĞU ANADOLU BÖLGESİNDE YENİ BİR MARKA İSMİ OLARAK KURULAN İLK PREFESYONEL SARIMSAK İŞLEME TESİSİDİR. YÜKSEL YAVUZER GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TARAFINDAN BÖLGEDE KURULAN SARIMSAK İŞLEME TESİSİDİR. FİRMAMIZ BÖLGEDE İSTİSDAM VE KALKINMA AMAÇLI FİKİRLER İLE YENİ BİR YOL İZLEMİŞ VE GELECEĞİ SAĞLAM BİR EKİPLE ÇALIŞMA AZMİNE BAŞLAMIŞ OLUP ÜRETİME DEVAM ETMEKTEDİR. BÖLGEDE ÇİFTÇİLERİMİZİN ARAZİLERİNİ DERMAN ANTİBİYOTİK SARIMSAK EKİMİ ÜZERİNDE BEKLENTİLERİNE DUYARLI OLUP SOSYAL SORUMLULUK ANLAYIŞINI BENİMSEDİK. BOL VERİM VE HİZMET DESTEKLİ BÖLGE VE ÜLKE İÇİN PROFESYONEL SARIMSAK TESİSİMİZİ KURDUK. TESİSİMİZ AVRUPA STANDART ŞARTLARI BÜNYESİNDE OLUP. SAĞLIK, HİJYENİK VE KALİTELİ HİZMET SUNMAKTADIR.

0 views