En İyi WordPress Haber Temaları 2021 Yılının En İyileri

Web Sitesi wordpress

WordPress Haber Teması veya Magazin Teması arıyorsanız sizler için 2021 yılının en çok satan ve en çok olumlu puan alan temalarını listelemek istiyoruz.  

Bildiğiniz gibi haber temalarının hızlı olması hem seo açısından hemde ziyaretçileriniz açısından çok önemlidir. Kullanıcıların hepsi Google verilerilen göre 3 saniyeden yavaş açılan siteleri tercih etmiyorlar. Hızlı ve kullanımı kolay bir haber teması tercih etmeniz bu noktada önemli. Sizler için derlediğimiz en iyi wordpress haber temalarını mutlaka demolarını incelemenizi tavsiye ederiz!

Sizler için seçtiğimiz temaların diğer temalardan farkı 2020 yılında popülerliğini devam ettirmesi olmasıdır. WordPress sürekli güncellemekte, google stratejilerini değiştirmektedir. Durum böyle olunca en ideal haber temasını seçmekte zorluk çekebilirsiniz.. İşte bu yüzden böyle bir konu açma gereksinimi duydum.

1-NewsPaper WordPress Haber Teması

Newspaper Haber Teması

DEMODETAYLI İNCELE

NEWSPAPER HABER TEMASI GENEL İNCELEME : 

Gazete, haber sitesi, blog gibi bir fikriniz wordpress tabanlı var ise hiç düşünmeden ilk tercihiniz bu şablon olabilir. Temanın en güzel yanlarından bir tanesi youtube ile kolay çalışmasıdır. AMP ve Mobil kullanıma uyumlu bir wordpress temasıdır. Bir çok ek özellikleri de vardır. kripto para birimi, moda, gıda, yaşam tarzı, modern, kişisel, seyahat, gibi bir çok alternatif şablonlarda barındırmaktadır. Ayrıca instagram ile de mütiş çalışır. bbPress forum da beraberinde vardır. Adsense olayı efsane derece gelişmiş bir haber sitesidir. Haber sitesi kurarak para kazanmak isteyenler için ideal bir haber temasıdır!

2-Soledad WordPress Haber Teması (Çok Amaçlı)

DEMODETAYLI İNCELE

SOLEDAD HABER TEMASI GENEL İNCELEME:

Bu temayı diğer temalardan ayıran belkide en iyi özellik temayı yükledikten sonra kolay demosu ile birebir aynısı çıkarmak, yani bu temayı satın alıp, 5 dakikada kurmanız mümkün! Bu temanın da Newspaper ile aynı özellikler taşıdığını söylemek mümkün, 2020 yılı içinde iyi bir çıkış yapıp yine tahtını koruyan wordpress haber temalarının başında geliyor! Detaylı incelediğimizde neredeyse hiç olumsuz yorum ile karşılaşmadık, özellikle satcının çok yoğun ilgi gösterdiği göze çarpıyor.

3-Vinkmag WordPress Haber Teması

DEMODETAYLI İNCELE

VİNK HABER TEMASI GENEL İNCELEME:

Haber ajansları, tur veya seyahat gezgin blogu açmak isteyenler için mükemmel seçim olabilir! Dergi, yemek, para haberleri, sağlık gibi çok çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz. Her biri için tonlarca şablon sunuyor! Ama bize kalırsa, Dergi veya haber temasında çok başarılı! RTL destekli bir tema. Arapça, İbranice, Kürtçe gibi dillerde kullanabileceğiniz anlamına geliyor. Kürtçe haber sitesi açmak isteyenlerin veya RTL dil grubunda açacaklar için tavsiye ederiz.

Bu temayı satın almanız ile birlikte Unyson ve Elementor eklentileride ücretsiz olarak gelir, sınırsız renk, video, google yazı tipleri, video pop, galeri gibi tonlarca özelliği var. Duyarlı bir tema kolay özgünleştirilebilir. 0 mobil uyumlu her cihazda mükemmel çalışır. SEO dostu, temiz kodlanmış bir tema.

4-News Mag WordPress Haber Teması

DEMODETAYLI İNCELE

NEWS HABER TEMASI GENEL İNCELEME:

En iyi WordPress haber teması listesinde yer alması mümkün olan bir diğer tema olan News Mag, dünya çapında en çok satmış olan ve bu bağlamda popülarite elde eden bir temadır. Satış oranlarının ve mevcut popülaritesinin sebepleri ise aşağıda verildiği gibidir.

  • Tema hem birden fazla footer ve header tasarımına hem de 7 farklı layout seçeneğine sahiptir.
  • Kodlaması oldukça temizdir ve bu doğrultuda en iyi SEO uyumlu WordPress haber temaları listesinde de yerini almıştır.

5-Click Mag WordPress Haber Teması

DEMODETAYLI İNCELE

CLİCK MAG HABER TEMASI GENEL İNCELEME

En iyi Wordpress haber temaları listesinde olması gereken bir diğer tema olan Click Mag, hem site tıklamalarını üst sıralara taşımak hem de ziyaretçilerin sitedeki geri dönüş oranını arttırmak amacı ile yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Sitelerin tıklanma oranlarını arttırmasının temel nedenleri ise aşağıda verildiği gibidir.

  • SEO optimizasyonu,
  • Azami reklam gösterimi
  • Trend mesajlar
  • Farklı sosyal medya platformlarında paylaşım seçenekleri,
  • Cazip tasarım.

Yukarıda verilmiş olunan temaların tamamı, en iyi WordPress haber & magazin temaları listesinde yer almayı hak eden, gerek tasarımları gerekse de sundukları cazip imkanları ile ön plana çıkmayı başaran temalardır. Site sahiplerinin beklentileri doğrultusunda en doğru tema seçimini yapmaları mümkündür.

6-Metro Magazine WordPress Haber Teması

DEMODETAYLI İNCELE

METRO MAGAZİNE HABER TEMASI GENEL İNCELEME

Metro Magazine, canlı ön izleme imkanı ile web sitelerinin kolayca özelleştirilmesini sağlayan, modern bir yapıya sahip olan haber & magazin temasıdır. Bu temanın bulunduğu web sitelerinin görünümlerini tek bir tıklamayla dahi değiştirmek mümkündür.

0 views