Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Facebook Instagram Sosyal medya twiter Web Sitesi

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

AuLife Yazılım Şirketi SERTAN ŞAKİR

Sizi daha bilinir yapmak ve hedeflerinize daha hızlı ulaştırmak için Sosyal Medya Hesaplarınızı oluşturduktan sonra Reklam Bütçenizi hazırlıyoruz FacebookYoutubeGoogleInstagramLinkedin … reklamlarınızın tasarımını yapıyor, haftanın belirli gün ve saatlerinde sosyal medya platformlarında reklamlarınızı yayınlıyoruz..

Reklamlarınızı, özenle seçtiğimiz, sizi en iyi şekilde anlatacak görseller ve özel tasarımlarla hazırlıyoruz. Her Sosyal Medya Platformu için, farklı ölçülerde tasarımlar yapıyoruz. Reklamlarla sizi en doğru kitlelere ulaştırıyoruz.

SERTAN ŞAKİR sertansakir2@gmail.com

Sosyal Medya Video Reklamları

Sizin, firmanızın ve ürünlerinizin; başta Google olmak üzere en etkin Sosyal Medya Platformlarında, ön sıralarda gösterimini sağlayıp, müşterilerinizle buluşturuyoruz. Sizi, ülke veya dünya çapında bilinir ve güvenilir bir seviyeye taşıyoruz.

Bunu yaparken tüm Sosyal Medya Hesaplarınızı profesyonel olarak baştan kuruyoruz. Takipçi sayınızın yeterli düzeyde olması halinde, hesaplarınızı ve paylaşımlarınızı revize ediyoruz. Tüm Sosyal Medya Hesaplarınızı tek elden yönetip, sonuçları her hafta düzenli olarak raporlar halinde sunuyoruz.

AuLife Bilişim Ve Yazılım şirket Facebook

Facebook + Instagram Reklam Planlaması ve Reklam Bütçesi

Facebook ve Instagram hesaplarınız için reklam planı ve bu plana göre bütçe oluşturuyoruz.  Bu bütçe limitleri dahilinde Reklamlarınızı yayınlıyor ve size düzenli rapor gönderiyoruz

Google Adwords Reklam Planlaması ve Reklam Bütçesi

Google aramalarında önde çıkmak için reklam planı ve bu plana göre bütçe oluşturuyoruz.  Bu bütçe limitleri dahilinde Reklamlarınızı yayınlıyor ve size düzenli rapor gönderiyoruz

Haftalık Paylaşım ve Reklam Raporları

Haftalık olarak yapılan paylaşımları ve sonuçlarını size raporluyoruz. Daha iyi sonuçlar için yeni fikirler üretiyoruz.

Siz de daha bilinir olmak ve satışlarınızı artırmak istiyorsanız, Lütfen bizimle Iletişime  geçiniz…

0543 727 8697 Sertan Şakır

0 views